fbpx

boxing advanced

Bokso treniruotės pažengusiems. Registruokis ir išbandyk nemokamaI

tikslų pasiekimo sistema

grupės treniruočių planai

pastovus grupės treneris

APIE TRENIRUOTES

Play Video

Boxing Advanced – bokso treniruotės skirtos įvairaus amžiaus vyrams ir moterims jau susipažinusiems su bokso technikos pagrindais bei norintiems mokintis ir tobulėti toliau.

bokso technika

FIZINĖS SAVYBĖS

Bokso GRUPĖs

Liko vietų 15/25

Boksas Pradėdantiesiems

Dar neteko sportuoti boksą ar panašių kovos menų? Kviečiame išbandyti užsiėmimus pradėdantiesiems Boxing Beginner grupėje.

bandomoji treniruotė

registruokis ir išbandyk nemokamai!

Jeigu esate suagęs žmogus, kuriam jau teko susipažinti su bokso technikos pagrindais bei norėtumėte ir toliau bei tobulėti keliant savo meistriškumo lygi, rekomenduojame išbandyti treniruotes Boxing Advanced grupėje.

Nesvarbu, esate vyras ar moteris bei koks Jūsų dabartinis fizinio pasiruošimo lygis, svarbiausia – Jūsų noras mokintis toliau bei mėgautis gyvenimu per sportą.

Sportimore – Tavo sportinis nuotykis!

Atvykus į bandomąją treniruotę pirmiausiai supažindinsime Jus su grupės treneriu, treniruočių programa bei pasidomėsime apie Jūsų tikslus ir sportinę patirtį.

Treniruotę pradėsime kartu su visa grupe, nuo viso kūno apšlimo po kurio pereisime prie pagrindinės dalies. Pagrindinę treniruotės dalį sudaro bokso technikos pratimai (smūgiai, gynyba, kombinacijos ir kt.), kuriuos atliksite kartu su grupę arba pagal individualią įvadinę programą. Treniruotės gale atliksime specialaus (SFP) ar bendrojo (BFP) fizinio paruošimo pratimus bei tempimo pratimus.

Pasibaigus treniruotei aptarsime Jūsų savijautą, įspūdžius bei papasakosime, kaip tapti grupės nariu.

Į pirmąją treniruotę atsineškite tik įprastą sportinę aprangą, sportinę avalyne ir geriamojo vandens buteliuką. Bokso pirštinėmis (pirmąją treniruotę) ir gera nuotaika pasirūpinsime mes.

Prisijungus prie grupės, padėsime Jums išsinuomoti arba įsigyti nebrangias bokso pirštines. Įšsirinkti bei įsigyti bokso pirštines galite mūsų el. parduotuvėje Sportistore.lt

Bokso užsiėmimai vyksta Vilniuje, adresu Ąžuolyno g. 5, salė Nr. 20 (2 aukštas).

Vieta žemėlapyje.

Bandomoji treniruotė yra nemokama.

Narystės kaina – 55 Eur/mėn.

Nusprendėte prisijungti prie grupės? Kviečiame įsigyti narystę bei pradėti savo sportinį nuotykį!

narystė grupėje

BOXING ADVANCED

Boksas pažengusiems
55
00
/ mėn.
  • Treniruotės 2 k./sav.
  • Pastovus grupės treneris
  • Neterminuota sutartis (min. 1 mėn.)
  • Narystės stabdymai 60 d./metus
  • Sutarties perrašymo galimybė