fbpx

boxing

Bokso treniruotės. Registruokis ir išbandyk nemokamaI

tikslų pasiekimo sistema

grupės treniruočių planai

pastovus grupės treneris

APIE TRENIRUOTES

Play Video

Bokso treniruotės skirtos įvairaus amžiaus bei fizinio pasiruošimo vyrams ir moterims, norintiems metodiškai mokintis bokso technikos pagrindų bei stiprinti savo bendrąsias fizines savybes.

bokso technika

FIZINĖS SAVYBĖS

GRUPĖS

Laisvų vietų: 18
Laisvų vietų: 13
Laisvų vietų: 7

bandomoji treniruotė

registruokis ir išbandyk nemokamai!

Jeigu esate suagęs žmogus norintis metodiškai mokintis bokso technikos pagrindų, stiprinti savo bendrąsias fizines savybes bei kelti savo meistriškumo lygi dalyvaujant bokso technikos egzaminuose (pasirinktinai), rekomenduojame išbandyti treniruotes Boxing Beginner grupėje.

Nesvarbu, esate vyras ar moteris bei koks Jūsų fizinio pasiruošimo lygis, svarbiausia – Jūsų noras mokintis bei mėgautis gyvenimu per sportą.

Sportimore – Tavo sportinis nuotykis!

Atvykus į bandomąją treniruotę pirmiausiai supažindinsime Jus su grupės treneriu, treniruočių programa bei pasidomėsime apie Jūsų tikslus ir sportinę patirtį.

Treniruotę pradėsime kartu su visa grupe, nuo viso kūno apšlimo po kurio pereisime prie pagrindinės dalies. Pagrindinę treniruotės dalį sudaro bokso technikos pratimai (smūgiai, gynyba, kombinacijos ir kt.), kuriuos atliksite kartu su grupę arba pagal individualią įvadinę programą. Treniruotės gale atliksime specialaus (SFP) ar bendrojo (BFP) fizinio paruošimo pratimus bei tempimo pratimus.

Pasibaigus treniruotei aptarsime Jūsų savijautą, įspūdžius bei papasakosime, kaip tapti grupės nariu.

Į pirmąją treniruotę atsineškite tik įprastą sportinę aprangą, sportinę avalyne ir geriamojo vandens buteliuką. Bokso pirštinėmis (pirmąją treniruotę) ir gera nuotaika pasirūpinsime mes.

Prisijungus prie grupės, padėsime Jums išsinuomoti arba įsigyti nebrangias bokso pirštines. Įšsirinkti bei įsigyti bokso pirštines galite mūsų el. parduotuvėje Sportistore.lt

Bokso užsiėmimai vyksta Vilniuje, adresu Ąžuolyno g. 5, salė Nr. 3 (2 aukštas).

Vieta žemėlapyje.

Bandomoji treniruotė yra nemokama.

Narystės kaina – 55 Eur/mėn.

Nusprendėte prisijungti prie grupės? Kviečiame įsigyti narystę bei pradėti savo sportinį nuotykį!

narystė grupėje

BOXING

Boksas suaugusiems
55
00
/ mėn.
  • Treniruotės 2 k./sav.
  • Pastovus grupės treneris
  • Neterminuota sutartis (min. 1 mėn.)
  • Narystės stabdymai 60 d./metus
  • Sutarties perleidimo galimybė