fbpx

judo BEGINNER

dziudo treniruotės pradedantiesiems. Registruokis ir išbandyk nemokamai

tikslų pasiekimo sistema

grupės treniruočių planai

pastovus grupės treneris

APIE TRENIRUOTES

Play Video

Judo – dziudo treniruotės skirtos įvairaus amžiaus bei fizinio pasiruošimo vyrams ir moterims, norintiems metodiškai mokintis dziudo technikos pagrindų bei stiprinti savo bendrąsias fizines savybes.

Jau po 3-4 mėn. apmokymo kviečiame naujokus dalyvauti baltojo diržo egzamine bei gauti savo pirmąjį dziudo diržo sertifikatą. Toliau seka geltono ir oranžinio diržo egzaminai.

Siekiančius tobulėti dar toliau kviečiame dalyvauti treniruočių stovyklose bei varžybose.

DZIUDO technika

FIZINĖS SAVYBĖS

GRUPĖ

JUDO BEGINNER

Liko vietų: 4

bandomoji treniruotė

registruokis ir išbandyk nemokamai!

Jeigu esate suagęs žmogus norintis metodiškai mokintis dziudo technikos pagrindų, stiprinti savo bendrąsias fizines savybes bei kelti savo meistriškumo lygi dalyvaujant dziudo diržų egzaminuose (pasirinktinai), rekomenduojame išbandyti treniruotes Judo Beginner grupėje.

Nesvarbu, esate vyras ar moteris bei koks Jūsų fizinio pasiruošimo lygis, svarbiausia – Jūsų noras mokytis bei mėgautis gyvenimu per sportą.

Sportimore – Tavo sportinis nuotykis!

Atvykus į bandomąją treniruotę pirmiausiai supažindinsime Jus su grupės treneriu, treniruočių programa bei pasidomėsime apie Jūsų tikslus ir sportinę patirtį.

Treniruotę pradėsime kartu su visa grupe, nuo viso kūno apšlimo po kurio pereisime prie pagrindinės dalies. Pagrindinę treniruotės dalį sudaro dziudo technikos veiksmai (metimai, parterio technika, kombinacijos ir kt.), kuriuos atliksite kartu su grupę arba pagal individualią įvadinę programą. Treniruotės gale atliksime specialaus (SFP) ar bendrojo (BFP) fizinio paruošimo pratimus bei tempimo pratimus.

Pasibaigus treniruotei aptarsime Jūsų savijautą, įspūdžius bei papasakosime, kaip tapti grupės nariu.

Į pirmąją treniruotę atsineškite tik įprastą sportinę aprangą ir geriamojo vandens buteliuką. Dziudo kimono švarku (pirmąją treniruotę) ir gera nuotaika pasirūpinsime mes.

Prisijungus prie grupės, padėsime Jums išsinuomoti arba įsigyti Jums tinkamą kimono aprangą. Įšsirinkti bei įsigyti kimono taip pat galite mūsų el. parduotuvėje Sportistore.lt

Dziudo užsiėmimai vyksta Vilniuje, adresu Ąžuolyno g. 5, Vilnius, salė Nr. 1 (1 aukštas).

Vieta žemėlapyje.

Bandomoji treniruotė yra nemokama.

Narystės kaina – 55 Eur/mėn.

Nusprendėte prisijungti prie grupės? Kviečiame įsigyti narystę bei pradėti savo sportinį nuotykį!

narystė grupėje

JUDO

Dziudo suaugusiems
55
00
/ mėn.
  • Treniruotės 2 k./sav.
  • Pastovus grupės treneris
  • Neterminuota sutartis (min. 1 mėn.)
  • Narystės stabdymai 60 d./metus
  • Sutarties perrašymo galimybė