APIE MUS

Sportimore® Martial Arts – kovinio sporto mokykla suaugusiems ir vaikams. Įkvepiame žmones stiprėti ir mėgautis gyvenimu per sportą, mokydami įvairių olimpinių kovinio sporto šakų technikos-taktikos pradmenų bei teikdami pridėtinę sveikatingumo naudą.

Suaugusiems

Suaugusiojo žmogaus gyvenime ateina laikas, kai atsiranda noras ieškoti savęs naujose srityse ir patirti daugiau. Dėl šios priežasties pradedama ieškoti naujų gyvenimo iššūkių kelionėse, muzikoje, mene arba sporte.

Sportimore treniruočių dėka siekiame ne tik ugdyti sportinį meistriškumą ir stiprėti fiziškai, bet ir suteikti pridėtinę emocinę vertę (Sportimore), kuri įkvėptų mėgautis gyvenimu per sportą.

vaikams

Ne kiekvienam vaikui lemta tapti profesionaliu sportininku, tačiau kiekvienam vaikui turi būti suteikta galimybė į pilnavertį fizinį, psichinį ir emocinį vystymąsi per fizinį aktyvumą ar sportą.

Vaikų pradinio sportinio meistriškumo ugdymo programose siekiame kartu stiprinti tiek pasirinktos sporto šakos techninius-taktinius įgudžius, tiek bendrąsias fizines, psichines ir emocines savybes, kurios suformuotų pagrindą tolimesniems vaiko raidos etapams.

treniruotės

Mokykitės dziudo, bokso ikaratė technikos pagrindų arba sportuokite vaikų ir tėvų fitneso grupėje.

Plačiau

vieta

Aplankykite mus adresu Ąžuolyno g. 5, Vilnius (Sporto kompleksas Sportima), kur visada rasite nemokamą vietą automobiliui.

Plačiau

KAINOS

Registruokitės į nemokamą bandomąją treniruotę arba iš karto isigykite mėnesinę „CLASS“ ar „CLUB“ narystę.

Plačiau